הפוך לעמוד הבית
מכון התקנים הישראלי  מכון התקנים הישראלי
wfeo  World Federation
of Engineering Organizations
מנורה מבטחים פיננסים   מנורה מבטחים פיננסים
הבנק הבינלאומי הראשון  הבנק הבינלאומי

שערי
חליפין
שינוי אחרון: 1.12.2017
יחידות מטבעהשער
סל המטבעות
דולר3.488
אירו4.152
ליש"ט4.706
100 יין3.103

סיורים מקצועיים הנדסיים בחו"ל
השתתפות בתערוכת EXPOQUIMIA 7120 בברצלונה, יציאה ב-02.10.17
EXPOQUIMIA נחשבת לנקודת המפגש הגדולה ביותר בים התיכון בתחום הכימיה, ומהווה פלטפורמה ייחודית לחיבור בין ארצות אירופה, הים התיכון ואמל”ט.

סיור הנדסי מקצועי להודו, יציאה 03.12.17
מסע בלתי נשכח למקום שאי אפשר להישאר אדישים אליו. בין התחנות שנעבור בדרך - הטאג׳ מאהאל, אתר ההנצחה של מהטמה גנדי, ג׳איפור העיר הוורודה, ארמון הרוחות, אגרה והמבצר האדום.

סיור הנדסי מקצועי לדרום אפריקה, יציאה 03.01.18
המיטב של היבשת השחורה - הר השולחן – משבעת פלאי תבל, "נתיב הגנים", שייט אל שמורת "מיטת הנוצות", ספארי בשמורת אדו, שמורת כף התקווה הטובה, נייזנה - היהלום של נתיב הגנים וביקור במערת נטיפים

סיור הנדסי מקצועי ללפלנד - שני מחזורים 12.02.18 (לשומרי מסורת) ו- 18.02.18
טיול כמו מתוך האגדות עם שפע פעילויות ייחודיות אותן עושים פעם בחיים. מרחבים אין סופיים של יערות מחטניים בתוכם ננהג באופנועי שלג ונדהר על מזחלות הרתומות לכלבי האסקי סיבירי תוך חציית נהרות ואגמים קפואים, נשבור את הקרח ונצוף בחליפות מיוחדות ונראה (בתקווה!) את תופעת "זוהר הצפון" המדהימה. חלום ליל חורף.

סיור הנדסי מקצועי לברצלונה ואנדורה - תאריך יפורסם בהמשך
אנדורה היא בעת ובעונה אחת שריד עתיק לימי הביניים ומדינה מודרנית לכל דבר. לצד כפרים היסטוריים ציוריים הכוללים רחובות צרים מרוצפים אבן ומאות מבנים עתיקים, תוכלו למצוא בה גם מרכזי תעשייה ומסחר שוקקים ואף כמה גורדי שחקים.


 

 

 

 
Google